Sara

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)

Sara

Dhomë Gjumi e Kompletuar..

rating

869€

Ex Tax: 869€

Karakteristika: Dhoma e gjumit "SARA " për vetëm 869Euro. Krevati është me mekanizëm dhe kontenitor. Të përfshira në çmim : dollapi cm 270 x 250h me 2 kapakë të mëdhenj SKOREVEL (rrëshqitës) me thithje nga të gjitha anët, krevati cm. 160 x 190 i gjithi me TAPICERI i ka bazat dhe anësoret dyfish të përforcuara me Magazinim, që funksionon si "dollap" i madh dhe i sigurt, poshtë krevatit tuaj. Mjaft të ngresh zgarën dhe forca e pistonit e bën shumë të lehtë ngritjen dhe uljen, komoja 90 x 46 x 80h, pasqyra 85 x 65 (cm), komedina 2 copë 50 x 36 x 40h. Në çmim nuk përfshihen: zgara e hekurit dyfish e përforcuar 160X190 (65 Euro), dysheku 160X190 (150 Euro) dhe transporti nëpër rrethe. Mundesi blerjesh me keste vetem ne 10 minuta. ..
Më shumë

Ngjyrat: D23 me Antracid..

Dimensionet:

Klikoni për të zbuluar të gjitha ngjyrat

Ana

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)