Anna 2

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)

Anna 2

Dhomë Gjumi E Kompletuar..

rating

919€

Ex Tax: 919€

Karakteristika: Dhomë gjumi "Anna2" për vetëm  9️⃣1️⃣9️⃣ €uro.Të përfshira në çmim : 1- Dollapi cm 270 x 250h me 2 kapakë të mëdhenj SKOREVEL (rrëshqitës) me thithje nga të gjitha anët. 2- Krevati cm. 160 x 190 i gjithi me TAPICERI i ka bazat dhe anësoret dyfish të përforcuara me Magazinim, që funksionon si "dollap" i madh dhe i sigurt, poshtë krevatit tuaj. Mjaft të ngresh zgarën dhe forca e pistonit e bën shumë të lehtë ngritjen dhe uljen.3- Komoja 90 x 46 x 80h 4- Pasqyra 85 x 65 (cm) 5- Komedina 2 cope 50 x 36 x 40h KUJDES ❌ Në çmim nuk përfshihen1-Zgara e hekurit dyfish e përforcuar 160X190 (75 Euro)2-Dysheku 160X190 (150 Euro)3-Kapaket pasqyre (150 Euro ) 4-Transporti nëpër rrethePorosisni online ose vizitoni EKSPOZITAT tona.Aprovim i kësteve në 10 minuta...
Më shumë

Ngjyrat: Tortana,Pana..

Dimensionet: 270x63.3x245h

Klikoni për të zbuluar të gjitha ngjyrat

Ana

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)