Livia

Shfaqur 1 deri 2 nga 2 (1 Faqe)

Livia

Dhome gjumi e kompletuar..

rating

679€

Ex Tax: 679€

Karakteristika:  SUPER OFERTE! Dhoma e gjumit "LIVIA" për vetëm 6️⃣7️⃣9️⃣Euro Mundësi Blerje me këste në vetëm 10 minuta .Ndërthurje midis klasikes dhe modernesTë përfshira në cmim???? : 1.Dollapi 226x60x234 (I organizuar me dy kapakë rreshqites me thithje në cdo anë )  2.Komoja cm 90 x 46 x 80h3.Pasqyra cm 85 x 654.Komedina cm 2 copë 50 x 36 x 40h.5.Krevati  160 x 190  cmKujdes, në cmim nuk perfshihet :1-Zgara e drurit 160x190 (55 €uro) 2-Dysheku 160x190 (150 €uro)3-Transporti nëpër rrethe ..
Më shumë

Ngjyrat: D23,Antracid..

Dimensionet:

Livia

Dhome gjumi e kompletuar..

rating

679€

Ex Tax: 679€

Karakteristika: SUPER OFERTË! Dhoma e gjumit "LIVIA" per vetem 6️⃣7️⃣9️⃣EuroOpsion për blerje me këste në vetëm 10 minuta.Ndërthurje mes klasikes dhe modernes.Të përfshira në cmim:1. Dollap 226x60x234 (I organizuar me dy mbulesa rrëshqitëse me thithje në çdo anë)2. Komo cm 90 x 46 x 80h3. Pasqyrë cm 85 x 654. Komodinë cm 2 copë 50 x 36 x 40h.5. Krevat 160 x 190 cmKujdes, çmimi nuk përfshin:1-Zgare druri 160x190 (55 €)2- Dyshek 160x190 (150 €)3-Transporti në rrethe..
Më shumë

Ngjyrat: Palmira,Panja me viza..

Dimensionet:

Klikoni për të zbuluar të gjitha ngjyrat

Aloe Vera

Shfaqur 1 deri 2 nga 2 (1 Faqe)