Aprilia

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)

Aprilia

Divan..

rating

299€

Ex Tax: 299€

Karakteristika:  Divani 3 vendësh APRILIA vjen me SUPER OFERTË  vetëm për 269 €uro. Divan i pajisur me një depo nën vendin që ulesh. Dimensionet 220x75 cm.  Për ta shndërruar Apriliën në një krevat dopio, thjesht bëni presion në pjesën e pasme dhe kjo do të hapet si një libër. Mundesi blerjesh me keste dhe aprovimi i tyre vetem ne 7 minuta...
Më shumë

Ngjyrat: ..

Dimensionet:

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)