Luna

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)
E Re

Luna

Luna..

rating

579€

Ex Tax: 579€

Karakteristika: Divani 3 vendësh bëhet i juaji për vetëm 299€uro Dimensionet 220x75 cm Divan i pajisur me depo nën vendin që ulesh. Për ta shndërruar Apriliën në një krevat dopio, thjesht ushtroni presion në pjesën e pasme dhe do të hapet si një libër. Aprovim i kësteve në 7 minuta Porosisni online ose vizitoni EKSPOZITAT tona..
Më shumë

Ngjyrat: ..

Dimensionet: 220x75 cm

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)