Iris

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)
E Re

Iris

Iris..

rating

579€

Ex Tax: 579€

Karakteristika: Tapiceria e butë si kadife e divanit Iris, kombinohet me mbështetëset e plota, duke krijuar një vend të rehatshëm pushimi, për leximin ose bisedat tuaja. Dizajni modern me këmbët e dukshme ngjyrë bronzi, jo vetëm që i shton hijeshi ambientin, por e bën dhe mjaft praktik pastrimin e ti.Aprovim i kësteve në 7 minuta...
Më shumë

Ngjyrat: ..

Dimensionet: 230x90 cm

Klikoni për të zbuluar të gjitha ngjyrat

Divane Aprilia

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)