Gaia

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)
E Re

Gaia

Divane..

rating

1,040€

Ex Tax: 1,040€

Karakteristika: Krijuar për t'ju përshtatur kërkesave të cdo klienti Dizajni i tij bashkëkohor e bën këtë Kënd një shtesë fantastike për çdo lloj dekori të dhomës së ndenjes! I ndërtuar me sfungjer dhe tekstil të cilësisë së parë , këndi "GAIA " është: -Shumë i lehtë për tu pastruar dhe i  padepërtueshëm nga lëngjet. -Falë mekanizmave, këndi  "GAIA " mund të kthehet shumë thjeshtë dhe në  KREVAT❗*Për ti shtuar akoma më shumë vlerë OFERTËS, PUPA  në krahë të këndit është ????DHURATË..
Më shumë

Ngjyrat: Gaia..

Dimensionet: 320x260

Shfaqur 1 deri 1 nga 1 (1 Faqe)