Aloe Vera

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)

Aloe Vera

Dyshek Tek..

rating
Karakteristika:  Dysheku Aloe Vera ndihmon në ruajtjen optimale të mikroklimës, për një gjumë më të mirë natën dhe largon nxehtësinë apo lagështinë e tepërt, duke siguruar kështu një mjedis të freskët fjetjeje. Ju jep një eksperiencë fjetjeje të paprovuar më parë,duke i'u përgjigjur menjëherë levizjeve të trupit,.Falë aftësisë për një përshtatje perfekte,u ofron tipeve të ndyshme të fizikut të njëjtin komfort. Materiali i përdorur në i lejon muskujt që të qetësohen në një pozicion më të natyrshëm duke i’u përshtatur menjëherë lëvizjeve gjatë gjumit. Sigurojne mbrojtje Anti-Alergjike, mbrojtje Anti-Bakteriale, vetëajrosje për një gjumë sa më të qetë, mbështetje dhe rehati maksimale gjatë gjumit, jane ortopedikë dhe ekologjike.Aprovim i kësteve në 7 minuta. Në Cmim nuk përfshihet transporti në rrethe. ..

Ngjyrat: E bardhe..

Dimensionet:

Disa nga ngjyrat e disponueshme:

Aloe Vera

Aloe Vera

rating

Dyshek Dopio..

E bardhe..

Klikoni për më shumë detaje

Aloe Vera

Aloe Vera

rating

Dyshek Dopio..

E bardhe..

Klikoni për më shumë detaje

Aloe Vera

Livia

rating

Dhome gjumi e kompletuar..

Palmira,Panja me viza..

Klikoni për më shumë detaje
Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)