Ana

Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)

Anna 2

Dhomë Gjumi E Kompletuar..

rating
Karakteristika: Me ofertën e dhomës Anna 2 ju,do të përfitoni: Dollapi cm 270 x 250h me 2 kapakë të mëdhenj SKOREVEL (rrëshqitës) me thithje nga të gjitha anët, krevatin cm. 160 x 190 i gjithi me TAPICERI i ka bazat dhe anësoret dyfish të përforcuara me Magazinim, që funksionon si "dollap" i madh dhe i sigurt, poshtë krevatit tuaj. Mjaft të ngresh zgarën dhe forca e pistonit e bën shumë të lehtë ngritjen dhe uljen, komoja 90 x 46 x 80h, pasqyra 85 x 65 (cm), komedina 2 cope 50 x 36 x 40h, montimi "GRATIS" në të gjithë Shqipërinë. Aprovim i kësteve në 7 minuta. Ne çmim nuk përfshihen: zgara e hekurit dyfish e përforcuar 160X190 (65 Euro), dysheku 160X190 (150 Euro) dhe transporti nëpër rrethe...

Ngjyrat: Tortana,Pana..

Dimensionet: 270x63.3x245h

Disa nga ngjyrat e disponueshme:

Ana

Anna 1

rating

Dhomë Gjumi E Kompletuar..

Palmira,Panja me Viza..

Klikoni për më shumë detaje

Ana

Sara

rating

Dhomë Gjumi e Kompletuar..

D23 me Antracid..

Klikoni për më shumë detaje
Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)