Venecia

Ibiza

Dhomë gjumi e kompletuar

569€
Karakteristikat: SUPER OFERTË Për dhomën e gjumit VENECIA. Bëhet e juaja për vetëm 569 €uro. E Ideuar për tu përshtatur kërkesave të cdo pjestari të familjes . Me hapësira të bollshme dhe varietet ngjyrash. Të përshira në cmim janë : dollapi cm. 240 x 52 x 240h (6 kanata) komoja cm 90 x 46 x 80h, pasqyra cm 85 x 65, komedina cm 2 copë 50 x 36 x 40h, krevati cm. 160 x 190 dhe montimi ne te gjithe Shqiperine. Në cmim nuk përfshihen : zgara e drurit 160x190 (55 €uro), dysheku 160x190 (150 €uro), dy kapaket pasqyre  (150 €uro) dhe transporti nëpër rrethe..
 • Ex Tax: 569€
 • Prodhuesi: LEA
 • Kodi: A039
 • Vlefshmëria: Në gjendje

Ngjyrat: Ibiza

Dimensionet: 240x52x240h

  DISPONUESHMERIA

  Produkti i disponueshëm nga: 2020-10-22

  MORE INFORMATION
  INFORMACIONE GARANTOJMË PRODUKTET TONA PËR 10 VITE

  Montimi GRATIS në të gjithë Shqipërinë
  Transporti GRATIS për qytetin e Tiranës

  Aprovim I kësteve në 7 minuta
  DIMENSIONET •Dollapi 240x52x240h (6 kanata)
  •Komoja 90x46x80h
  •Komedina 2 cope 50x36x40h
  •Pasqyra 85x65 cm
  •Korniza e Krevatit 160x190 cm