Tavoline & Karrige

E zeze, Pana

Tavoline me hapje

400€
Karakteristikat: OFERTË PËR ‘SETIN E NGRËNIES’ . TAVOLINË me kembeza te trasha + 6 KARRIGE. Dimensionet 140x80 cm me hapje 40 cm. Me detajet e saj te mrekullueshme dhe dizanjin e saj te kendshem, tavolinat tona te ngrenies mbushin cdo shtepi me nje ndjenje te kujdesit dhe te cilesise,pasi kujtimet me te bukura behen kur mbidhemi rreth tryezes. Mundesi blerje me keste dhe aprovmi i tyre vetem per 7 minuta. Ne cmim nuk perfshihet transporti...
 • Ex Tax: 400€
 • Prodhuesi: Tavolina & Karrige
 • Kodi: A059
 • Vlefshmëria: Në gjendje

Ngjyrat: E zeze, Pana

Dimensionet: 140x80

  DISPONUESHMERIA

  Produkti i disponueshëm nga: 2020-10-22

  MORE INFORMATION
  CMIMI PËRFSHIN Tavoline ngrenie e zeze me shirit pana
  6 karrige te zeza me tapiceri pana
  INFORMACIONE GARANTOJME PRODUKTET TONA PER PLOT 10 VITE

  Aprovim i kësteve në 7 minuta

  Montimi GRATIS në të gjithë Shqiperine
  Transporti GRATIS për qytetin e Tiranes