Emma

Carmen

Dhome gjumi e kompletuar

808€
Karakteristikat: Dizajni elegant I shtratit luksoz i bashkuar me linjat e drejta te mobiljeve e bën këtë dhomë unike në llojin e saj.Krevati i veshur i gjithi me tapiceri me teksture, i cili sherben gjithashtu si hapesire magazinimi, do ti shtoje dhomes suaj ngrohtesi, rehati dhe stil.E Ideuar për tu përshtatur kërkesave të cdo pjestari të familjes . Me hapësira të bollshme dhe varietet ngjyrash...
  • Ex Tax: 808€
  • Kodi: A103
  • Vlefshmëria: Në gjendje

Ngjyrat: Carmen

Dimensionet:

DISPONUESHMERIA

Produkti i disponueshëm nga: 2022-10-21