• Aloe Vera Plus

Aloe Vera Plus

90x190 cm

Dyshek Tek

160€
Karakteristikat: Dysheku i trashë luksoz Aloe Vera Memory plus është i mbushur me ekstrakt Aloe Vera i cili ka një aftësi natyrale për të rritur sistemet mbrojtëse të trupit. Gjithashtu hidraton, zbut dhe rinovon lëkurën duke promovuar një gjumë më të shëndetshëm gjatë natës3 cm shkumë memorie me trashësi luksoze plus 14 cm shkumë Ecocell që merr frymë, krijojnë një përvojë gjumi të ekuilibruar, mbështetës dhe të ajrosur shkëlqyeshëmVetitë speciale anti-bakteriale, kundër grimcave kundër pluhurit dhe kundër mykut përmes mbrojtjes së dezinfektuar në mbulesën e dyshekut krijon një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik.Prodhuar me dashuri sipas standardeve më të larta në Toskanë, Itali dhe me mbulesë të dizajnuar italiane.Aprovim i kësteve në 7 minuta. Në Cmim nuk përfshihet transporti në rrethe. ..
 • Ex Tax: 160€
 • Prodhuesi: Aloe Vera
 • Kodi: A002
 • Vlefshmëria: Në gjendje

Ngjyrat: E bardhe

Dimensionet: 90x190

  DISPONUESHMERIA

  Produkti i disponueshëm nga: 2020-10-14

  MORE INFORMATION
  INFORMACIONE GARANTOJMË PËR PRODUKTET TONA 10 VITE

  Aprovim i këstëve në 7 minuta
  KARAKTERISTIKAT • Mbrojtje Anti-Alergjik
  • Mbrojtje Anti-Bakterial
  • Ekologjik
  • Vetëajrosje për një gjumë sa më të qetë
  • Rehati superiore në lartesi 20 cm
  • Mbulesë e pasuruar me aloe vera
  • Mbështetje dhe rehati maksimale gjatë gjumit
  • Ortopedik
  DIMENSIONET Gjeresia 90 cm. Gjatesia 190 cm.