Livia

Palmira,Panja me viza

Dhome gjumi e kompletuar

679€
Karakteristikat: Dhoma e gjumit "LIVIA" për vetëm  679 Euro. Mundësi Blerje me këste në vetëm 7 minuta. Ndërthurje midis klasikes dhe modernes. Të përfshira në cmim: Dollapi 226x60x234 (I organizuar me dy kapakë rreshqites me thithje në cdo anë ), Komoja cm 90 x 46 x 80h, Pasqyra cm 85 x 65, Komedina cm 2 copë 50 x 36 x 40h, Krevati  160 x 190  cm, Montimi FALAS në të gjithë SHQIPERINE. Në cmim nuk perfshihet : Zgara e drurit 160x190 (55 €uro), Dysheku 160x190 (150 €uro), Transporti nëpër rrethe...
 • Ex Tax: 679€
 • Prodhuesi: Aloe Vera
 • Kodi: A085
 • Vlefshmëria: Në gjendje

Ngjyrat: Palmira,Panja me viza

Dimensionet:

  DISPONUESHMERIA

  Produkti i disponueshëm nga: 2022-02-09

  MORE INFORMATION
  CMIMI PËRFSHIN Dollapi 226x60x234 (I organizuar me dy kapakë rreshqites me thithje në cdo anë ), Komoja cm 90 x 46 x 80h, Pasqyra cm 85 x 65, Komedina cm 2 copë 50 x 36 x 40h, Krevati 160 x 190 cm, Montimi GRATIS në të gjithë SHQIPERINE
  INFORMACIONE GARANTOJMË PRODUKTET TONA PËR 10 VITE

  Aprovim i kësteve në 7 minuta

  Montimi GRATIS në të gjithë Shqipërinë
  Transporti GRATIS për qytetin e Tiranës