Krevat Alesia

Statusi: In Stock

Krevati “Alesia” (160X190cm) vetëm për 389 Euro.

 

Deals ends in:

259 

Blije tani

Të përfshira në çmim :
• Krevati i gjithi me TAPICERI
• Zgara e hekurit me amortizatorë

Magazinimi përfshin nje zgarë ortopedike me anësore dhe bazat dyfish të përforcuara, nën të cilën ekziston një “dollap” i madh dhe i sigurt poshtë krevatit tuaj.
KUJDES ! Në cmim nuk përfshihen:
– Dysheku aloevera 160×190 (+150 €uro)
– Transpoti në rrethe.

 

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×