Set ngrënie 2

Statusi: In Stock

SET NGRËNIE
Tavolinë me 6 karrige 420 Euro

 

Deals ends in:

420 

Blije tani

Me detajet e mrekullueshme dhe dizanjin e këndshëm, tavolinat tona të ngrënies mbushin çdo shtëpi me një ndjenjë të kujdesit dhe të cilësisë, pasi kujtimet më të bukura bëhen kur mbidhemi rreth tryezës.
Dimensionet 140×80 cm me hapje 40 cm.

KUJDES! Në çmim nuk përfshihet:
-Transporti

 

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×