Adam

Statusi: In Stock

Super Ofertë!

Blini tani Krevatin Adam dhe merrni Dhuratë Dyshekun Aloe Vera.

 

Deals ends in:

179 270 

Blije tani

Të përfshira në çmim :
• Krevati i gjithi me TAPICERI
• Zgara e drurit
• Dysheku Aloe Vera DHURATE

Gjendet në dimensionet:
1- (160×190)- 270€
2- (90×190)- 179€

⛔KUJDES ! Në cmim nuk përfshihen:
– Montimi
– Transpoti në rrethe.

 

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×