Krevat Eva

Statusi: In Stock

Krevati “EVA”

 

Deals ends in:

249 320 

Blije tani

Të përfshira në çmim :
• Krevati i gjithi me TAPICERI
• Zgara e hekurit me amortizatorë

Magazinimi përfshin nje zgarë ortopedike me anësore dhe bazat dyfish të përforcuara, nën të cilën ekziston një “dollap” i madh dhe i sigurt poshtë krevatit tuaj.
Mjafton të ngresh zgarën dhe forca e pistonit e bën shumë të lehtë ngritjen dhe uljen.
KUJDES ! Në cmim nuk përfshihen:
-Dysheku aloevera 160×190 (+150 €uro)
-Transpoti ne rrethe.

 

Dimensione

90×190, 160×190, 180×200

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×