Krevat Marinar

Statusi: In Stock
Deals ends in:

279 

Blije tani

KREVAT MARINAR (2 vende) –  279 €uro

Krijoni mundësinë që fëmijët tuaj të qëndrojnë së bashku pa humbur komfortin dhe stilin.
Një nga avantazhet më të mëdha të krevatëve marinare është përshtatja perfekte në hapësirat e vogla.

* Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet Dysheku aloevera & Transporti

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×