Divani Aprilia

Statusi: In Stock

Divani “APRILIA”
Dimensionet: 215x80cm

Deals ends in:

199 

Blije tani

Aprilia është divani me përmasa të vogla por shumëfunksional. Krijuar me mbështetëse të një densiteti të lartë dhe krahë të lakuar, përqafon trupin tuaj për një ndjenjë sa më komode. I pajisur me hapësirë magazinimi nën vendin që ulesh, mund te kthehet lehtësisht edhe në një krevat për fjetje.
Dimensionet: 215x80cm.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×