Divani Luna

Statusi: In Stock

Divani “LUNA”
Dimensionet: 220x80cm

Deals ends in:

279 

Blije tani

Me linjat e pastra dhe minimaliste, do të jetë mbështetja juaj e preferuar në ditët më të lodhshme. Mbështetësja e lëvizshme, korniza dhe sfungjeri cilësor, do ta kthejnë Lunën në hapësirën më komode në familjen tuaj. Dimensionet: 220x80cm.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×