Dyshek AloeVera Plus

Statusi: In Stock

SUPER OFERTË PËR ‘DYSHEKET’ duke filluar nga 160 Euro
Dyshekë të modeleve të ndryshme, për komoditetin tuaj dhe të familjes.
Për të harruar stresin e ditës, ju vjen në ndihmë cilësia e lartë e pëlhurave dhe shtresave përbërëse.

Deals ends in:

160 200 

Blije tani

Dyshek Aloe Vera Plus

Dysheku i trashë luksoz Aloe Vera Memory plus është i mbushur me ekstrakt Aloe Vera i cili ka një aftësi natyrale për të rritur sistemet mbrojtëse të trupit. Gjithashtu hidraton, zbut dhe rinovon lëkurën duke promovuar një gjumë më të shëndetshëm gjatë natës, 3 cm shkumë memorie me trashësi luksoze plus 14 cm shkumë Ecocell që merr frymë, krijojnë një përvojë gjumi të ekuilibruar, mbështetës dhe të ajrosur shkëlqyeshëm. Vetitë speciale anti-bakteriale, kundër grimcave kundër pluhurit dhe kundër mykut përmes mbrojtjes së dezinfektuar në mbulesën e dyshekut krijon një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik.

 

Përmasa N/A
Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×