Dyshek AloeVera

Statusi: In Stock

SUPER OFERTË PËR ‘DYSHEKET’ duke filluar nga 130 Euro
Dyshekë të modeleve të ndryshme, për komoditetin tuaj dhe të familjes.
Për të harruar stresin e ditës, ju vjen në ndihmë cilësia e lartë e pëlhurave dhe shtresave përbërëse.

Deals ends in:

130 170 

Blije tani

Dyshek Aloe Vera

E mbushur me Aloe Vera, shtresa në krye të dyshekut ju ofron një nivel të fortë mbështetjeje. E përfunduar me një mbulesë dysheku me mikro-jorgan hipoallergjik me ndjesi të butë, shtresat e rehatisë së dyshekut refleks aloe vera përfshijnë një shtresë të thellë shkume të formësimit të trupit për lehtësimin përfundimtar të presionit, pa humbje të lëvizjes ose mbështetjes. Sigurojne mbrojtje Anti-Alergjike, mbrojtje Anti-Bakteriale, vetëajrosje për një gjumë sa më të qetë, mbështetje dhe rehati maksimale gjatë gjumit, jane ortopedikë dhe ekologjike.

 

Përmasa N/A
Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×