Gaia

Statusi: In Stock

Këndi “GAIA” 1040 Eur

Dizajni i tij bashkëkohor e bën këtë Kënd një shtesë fantastike për çdo lloj dekori të dhomës së ndenjes!

Dimensionet cm 320×260

Deals ends in:

1,040 

Blije tani

I ndërtuar me sfungjer dhe tekstil të cilësisë së parë , këndi “GAIA ” është:
-Shumë i lehtë për tu pastruar dhe i padepërtueshëm nga lëngjet.
-Falë mekanizmave, këndi “GAIA ” mund të kthehet shumë thjeshtë dhe në krevat.

*Për ti shtuar akoma më shumë vlerë OFERTËS, PUPA në krahë të këndit është DHURATË!
Dimensionet cm 320×260.
Garanci 10 vite!

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

 

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×