LUX 1

Statusi: In Stock

Set ngrënie LUX- Tavolinë me 6 karrige

Tavolina e ngrënies Lux sjell në çdo shtëpi ndjenjën e kujdesit dhe të cilësisë, pasi kujtimet më të bukura bëhen kur mbidhemi rreth tryezës.

 

Deals ends in:

500 

Blije tani

Dimensionet 140×80 cm me hapje 40 cm.

* KUJDES! Në çmim nuk përfshihet: Transporti

ngjyra

E bardhë, E zezë

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×