Naila

Statusi: In Stock

Portmanto “Naila” 279 Euro.

Me dimensione të përshtatshme për të gjitha ambjentet (160x33x200h), Naila është zgjidhja perfekte për organizimin dhe estetikën e shtëpisë suaj.

Deals ends in:

279 

Blije tani

KUJDES! Në çmim nuk përfshihen:
-Transporti
– Montimi

 

ngjyra

Ibiza, V32

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×