Nica

Statusi: In Stock

Këndi “Nica”
I përbërë nga material i cilësisë së parë ofron komoditet në shtëpitë tuaja.

Dimensionet 235x160cm.

Deals ends in:

250 

Blije tani

I përbërë nga material i cilësisë së parë ofron komoditet në shtëpitë tuaja. Shërben gjithashtu si hapësirë magazinimi dhe mund të kthehet edhe në krevat dopio.
Dimensionet 235x160cm.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×