Rajna

Statusi: In Stock

Këndi “RAJNA” , bëhet i juaji për vetëm 699 Euro
Krijuar për t’ju përshtatur kërkesave të cdo klienti!
Dimensionet 300x300cm

 

Deals ends in:

699 

Blije tani

Krijuar për t’ju përshtatur kërkesave të cdo klienti!
I ndërtuar me sfungjer dhe tekstil të cilësisë së parë ,tashmë me dimensione më të mëdha këndi RAJNA është:
Shumë i lehtë për tu pastruar dhe i padepërtueshëm nga lëngjet. Falë mekanizmave në brendësi, këndi RAJNA mund të kthehet shumë thjeshtë dhe në KREVAT SUPERDOPIO.
Bëni porosinë tuaj tani dhe përfitoni edhe 1 pupë dhuratë.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×