Roma

Statusi: In Stock

Këndi “Roma”
Dimensionet: 315x230cm

 

Deals ends in:

539 

Blije tani

Shtesa luksoze për dhomën tuaj të ndenjes. Këndi Roma i stilit klasik, përbëhet nga tapiceri të buta polifibrash me cilësi premium, të cilat ju falin komoditet dhe mbështetje maksimale për shpinën.
Dimensionet: 315x230cm.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×