Ronnie

Statusi: In Stock

Këndi “Ronnie”

Dimensionet cm 290 x 230

Deals ends in:

499 

Blije tani

Zgjidhja perfekte për ti shtuar ambientit tuaj stil, cilësi dhe rehati.
Falë mekanizmave mund të përshtasni krahun anësor për ta bërë qëndrimin tuaj sa më komod.
Dimensionet cm 290 x 230.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×