Tavolinë zyre

Statusi: In Stock

Tavolinat e zyrës në Axl, janë zgjidhja perfekte për të organizuar vendin tuaj të punës. Kompakte dhe praktike, ato përfshijnë të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një ambient punë të rregullt dhe plot stil.

Deals ends in:

129 

Blije tani

Tavolinat e zyrës në Axl, janë zgjidhja perfekte për të organizuar vendin tuaj të punës. Kompakte dhe praktike, ato përfshijnë të gjithë hapësirën që ju nevojitet për një ambient punë të rregullt dhe plot stil.

KUJDES! Në çmim nuk përfshihet:
-Transporti

Porosisni Online ose Vizitoni Ekspozitat tona.
☎ +355 67 200 11 80 / 90
📩 E-mail: [email protected]
💻 Webpage: axlmobileri.com
📍 Rr. Myslym Shyri, 100 m përpara karburantit, Tiranë.
📍 Bulevardi Bajram Curri, përballë Gjykatës, Tiranë.
📍 Rr. Ferit Xhajko, përball Restaurant Durrësit, Tiranë.
📍 Bulevardi Blu, 500 m përpara urës së Tapizës (Qerek),drejtimi Tiranë -Fushë Krujë.
📍 200m poshtë kryqëzimit të Cërrikut, Elbasan.

ngjyra

Ibiza, V32

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×