Dea

Statusi: In Stock

Këndi “DEA”

Dimensionet cm 290 x 240

Deals ends in:

619 

Blije tani

I dizenjuar për ti shërbyer rehatisë tuaj, me sfungjer dhe tekstil të cilësisë së parë.
Falë dimensioneve të mëdha mund të kthehet shumë thjeshtë në KREVAT SUPERDOPIO dhe nga ana tjetër të shërbejë si hapësirë për magazinim.
Bëni porosinë tuaj tani dhe përfitoni edhe 1 pupë dhuratë.
Dimensionet cm 290 x 240.

*Kujdes: Në Cmim nuk përfshihet transporti.

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×