Dyshek Petli

Statusi: In Stock

SUPER OFERTË PËR ‘DYSHEKET Petli’ duke fillluar nga 280 Euro
Dyshekë të modeleve të ndryshme, për komoditetin tuaj dhe të familjes.
Për të harruar stresin e ditës, ju vjen në ndihmë cilësia e lartë e pëlhurave dhe shtresave përbërëse.

Deals ends in:

280 320 

Blije tani

Dyshek Petli

Dysheku Petli anulon presionin që graviteti i tokës ushtron si në trup ashtu edhe në dyshek, duke krijuar një zonë me gravitet zero midis trupit të personit dhe dyshekut. Ky material siguron rehati të qëndrueshme që nuk ndikohet nga ndryshimet e temperaturës, duke favorizuar lëvizjet që ndodhin gjatë gjumit dhe duke garantuar kështu një cilësi superiore pushimi në të gjitha stinët. Dysheku Petli gjithashtu shmang çdo dhimbje të bezdisshme gjatë natës dhe kur zgjoheni në mëngjes, duke ofruar një ndjesi të jashtëzakonshme rehati. Shtresa memory e vendosur ne siperfaqen e dyshekut ju siguron nje rehati dhe butesi,duke ju krijuar ndjesine sikur po flini mbi re.

 

Përmasa N/A
Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×