Set ngrënie 1

Statusi: In Stock

OFERTË PËR ‘SETIN E NGRËNIES’
TAVOLINË ME 6 KARRIGE

 

Deals ends in:

349 

Blije tani

Me detajet e mrekullueshme dhe dizanjin e këndshëm, tavolinat tona të ngrënies mbushin çdo shtëpi me një ndjenjë të kujdesit dhe të cilësisë, pasi kujtimet më të bukura bëhen kur mbidhemi rreth tryezës.
Dimensionet 140×80 cm me hapje 40 cm.

KUJDES! Në çmim nuk përfshihet:
-Transporti

 

Back to Top
Produkti u shtua ne shportën tuaj
×